سئوشو

سئوشو

مشاوره مالي و مشاوره مالياتي

تعريف ماليات و انواع مشاوره :

ماليات مبلغي است كه از اشخاص حقيقي و حقوقي دريافت ميكندتا خدمات به مردم ارائه دهد.اغلب مردم نسبت به ماليات حس خوبي ندارند و برخي هم با سرپيچي از مقررات تلاش مي كنند تا از پرداخت ماليات هاي سرباز بزنند.اما همانطور كه هميشه گفته ايم مشاوره مالي و مالياتي در هر امري كارساز است و ميتواند به پرداخت كنندگان ماليات كمك بسياري كند.

الف) مشاوره مالي:

منظور از مشاوره مالي،مشاوره و ارائه راه حل در جهت بهبود فرايندهاي مالي ،تهيه و تنظيم دستور العمل ها،آيين نامه ها و فرم هاي مورد نيازو ارائه راه حل در جهت رعايت قوانين و مقررات مالي و مالياتي در راستاي پيشگيري از پرداخت مالياتهاو جرائم سنگين و ناعادلانه مي باشد.

خدمات مالي ما:

• انجام امور حسابداري معوقه شركتها و سازمانها

• طراحي كليه فرم هاي اداري و خدمات مالي مورد نياز شركت ها

• اعزام حسابدار و مدير مالي به شركتها بصورت تمام وقت و پاره وقت

• تهيه و تنظيم گزارش هاي مورد نياز بانك ها و موسسات مالي و اعتباري

• ارائه سيستم خدمات حسابداري و خدمات حسابرسي و خدمات به شركتها

• تهيه و تنظيم لوايح و دفاعيه و شركت در جلسات هيأت حل اختلاف و مالياتي

• انجام اصلاح حساب شركتها و خدمات حسابداري و خدمات حسابرسي و خدمات مالي

• ارائه راهكار مناسب جهت عقد قرارداد مالي پرسنلي و افزايش كارائي آنان و كليه فرمهاي مورد نياز پرسنلي

• تهيه و تنظيم كليه گزارش هاي مورد نياز مميزين مالياتي ،مميزين ماليات بر ارزش افزوده ،سازمان تامين اجتماعي و حسابرسان

موسسه حسابرسي و حسابداري محاسبان در برگيرنده تمامي فعاليت هاي لازم جهت دستيابي مديران به كليه اطلاعات و مدارك لازم مورد نياز خود در تصميم گيري هاي مهم شركت مي باشد و با ارائه بهترين راهكارها و روش ها مطابق با استانداردها،شمارابه بهترين شكل در جهت رسيدن به اهدافتان ازجمله دريافت وام ،خريدو فروش سهام و بهبود شرايط مالي و... در كوتاه ترين زمان با صرف كمترين هزينه ياري مي رساند.جهت بهره مندي و دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص خدمات مشاوره رايگان با ما در تماس باشيد.

ب) مشاوره مالياتي:

مشاوران مالياتي با توجه به وضعيت واحد حسابداري (درچارچوب قوانين مالياتي ) بايد بتوانند با ارائه بهترين راهكارها در زمينه ماليات و معافيت هاي مالياتي و ارزش افزوده و تهيه و تنظيم لوايح و دفاعيه و ... خدمات مالي و مالياتي به اشخاص حقيقي و حقوقي ارائه نمايند.

خدمات مشاوره مالياتي ما:

• قبول دعاوي

• ارائه اظهارنامه

• دفاع از اسناد و مدارك

• اركان حسابداري مديريت

• برنامه ريزي و اجراي جامع

• تشكيل پرونده هاي مالياتي

• پيگيري نيازهاي مالياتي شركت

• طراحي ساختار گزارشگري مالياتي

موسسه حسابرسي محاسبان با توجه به وضعيت واحد حسابداري ونوع فعاليت شركتها با ارائه راهكار و فراهم سازي شرايط اجرا صحيح قوانين ماليات ،مشاوره مالي ارائه مي دهدو مديران و يا كارفرماياني كه از وضعيت واحد حسابداري خود در حوزه انجام امور مالياتي وقوانين مالياتي آگاهي كافي ندارند را،راهنمايي ميكند.جهت ارتباط با ما و استفاده از مشاوره رايگان  ميتوانيد از طريق ايميل ،تماس تلفني و يا حضوري اقدام نماييد.كارشناسان ما در اولين فرصت با شما ارتباط برقرار ميكنند.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰:۲۲ | hami
موسسه حسابرسي+شركت حسابرسي+مشاوره مالي رايگان+ گزارش مالي+صورتهاي مالي اساسي+صورت سود و زيان،

اظهارنامه

اظهارنامه چيست

اظهارنامه درواقع سندي عادي محسوب ميشود كه به شكل رسمي به فرد ديگري ابلاغ ميشود.محتواي اظهارنامه سند عادي بوده اما شيوه ي اطلاع رساني آن به فرد ديگر رسمي مي باشد تا امكان اثبات اين اطلاع رساني و يا چيزي كه تسليم اونموده ايم را داشته باشيم. يكي از اوراق قضايي كه بسياري از مردم در مسائل حقوقي به شكل هاي مختلف با آن مواجه ميشوند اظهارنامه است.گاهي افراد براي دريافت يا مطالبه حق خويش ميتوانند از طريق شفاهي به حق خود برسند اما گاهي بايد اين مطالبه ي شفاهي، اثبات شود كه در اين موارد براي اثبات مطالبه خود فرد بايد از اظهارنامه استفاده كند و با تنظيم اظهارنامه و ارسال آن براي مخاطب اقدام به دريافت حق خود نمايند.

البته لازم به ذكر است كه تنظيم اظهارنامه فقط به منظور مطالبه حق نيست بلكه هرفردي هر نوع اظهاري مربوط به معاملات ، روابط و يا تعهدات خود با طرف مقابل دارد را ميتواند از راه رسمي و بصورت تنظيم و ارسال اظهارنامه اطلاع دهد. البته مطالبان حق، درصورتي ميتوانند حق خود را مطالبه كنند كه طرفين به توافق رسيده باشند و يا بر اساس قانون و عرف، زمان مطالبه فرارسيده باشد.بايد به اين نكته توجه داشت كه در تنظيم اظهارنامه نبايد خارج از نزاكت و اخلاق عمل كرد ،بدليل اينكه مرجع قضايي از جمله دفاتر دادگاه ها و ادارات ثبت ،از اظهارنامه هاي خارج از نزاكت خودداري ميكنند.

نكته:مطالبه و دريافت حق، فقط در صورتي امكان پذير است كه برگ اظهارنامه از سوي مراجع قضايي ارسال شود.

استثنا:در برخي موارد از جمله اينكه محلي به سرايدار و يا كارگر يا هرشخص كه امين ما است، سپرده باشيم و آن شخص ازاسترداد آن مكان يا مال امتناع كند و آن را پس ندهد،اگر شخص امانت دار بعد ازگذشت 10روز از زمان ابلاغ اظهارنامه ،محل مورد امانت را پس ندهد ،متصرف عدواني به حساب آمده كه در اين صورت ميشود دعوي تصرف عدواني را مطرح كرد و خارج از نوبت بدون هيچ تشريفات آيين دادرسي ، رسيدگي ميشود.

در تنظيم اظهارنامه رعايت نكاتي ضروري است كه به شرح آن ميپردازيم

1- در تنظيم اظهارنامه بايد سعي كنيم تا حد امكان از الفاظ وكلماتي كه در متن اظهارنامه ذكر شده بصورت كوتاه ، مختصر ، دقيق ، واضح و بدون هيچ ابهامي و با شناخت كامل مفاهيم آن باشد كه  در نهايت با استفاده از اين كلمات، متضرر نشويم.

2- در تنظيم اظهارنامه بايد از الفاظي استفاده كنيم كه خارج از نزاكت نبوده و عباراتي نباشد كه  مفهوم افترا يا نشر اكاذيب داشته باشد زيرا در صورت عدم رعايت اين مورد ممكن است اظهارنامه ي ما مورد پذيرش مرجع ارسال كننده قرار نگيرد و يا ارسال نشود.

3- در تنظيم اظهارنامه اگر اسناد ،چك و يا قراردادي همراه با آن ارسال ميشود بايد حتما در متن تنظيمي اظهارنامه ،آن  مورد و محل نگهداري ،شماره و يا مشخصات ظاهري آن ذكر شود .

4- در تنظيم اظهارنامه بهترين راه اين است كه به افراد مجرب و آگاه مراجعه كرده و با مشورت با اين افراد اظهارنامه اي دقيق در فرصتي مناسب تهيه كنيم چون همانطور كه گفته شد در متن اظهارنامه كلمات و عباراتي موجود است كه اگر با سرعت و يا بي دقت تنظيم شود ممكن است به ضرر ما تمام شده و موجب زيان بزرگي شود و يا اينكه طرف مقابل از عبارات متن به نحوي استفاده كند كه ما متضرر شده و او هوشيارتر شودو با مشورت با ديگران ،آماده مقابله با ما شود و فرصت هاي لازم را از ما بگيرد.

مثلا اگر موضوع دعوي مطالبه وجه باشد و اگر بخواهيد با صدور قرار" تامين خواسته " اموال اورا توقيف كنيد،فرد اين موقعيت را ميابد كه اموال خود رااز دسترس شما پنهان نمايدو ديگر دسترسي به جايي نداريد.

با مشاوره با اهل فن به حقوقتان دست يابيد. موسسه حسابرسي محاسبان در جهت احقاق حقوقتان و تنظيم اظهارنامه ي دقيق و منظم شمارا ياري مي نمايد.

چه كساني بايد اظهارنامه مالياتي تكميل نمايند

اشخاص حقيقي وحقوقي كه طبق ماده 1قانون ماليات هاي مستقيم ملزم به ارسال اظهارنامه و پرداخت ماليات هستند به شرح زير است:

1- تمامي اشخاص حقيقي و حقوقي كه در ايران صاحب اموال يا املاك هستند.

2- هرشخص حقيقي ايراني كه مقيم ايران است و در ايران يا خارج از ايران درآمدهايي كسب ميكند و هرشخص حقيقي ايراني كه مقيم خارج ايران است و در ايران كسب درآمد ميكند.

3- درآمدهاي هرشخص حقوقي ايراني كه در ايران يا خارج ايران بدست مي آورد.

4- اشخاص غير ايراني حقيقي و يا حقوقي كه درآمدهايي در ايران تحصيل ميكنند.

اشخاصي كه معاف از پرداخت ماليات هستند به شرح زير استشهرداري ها  و وزارتخانه ها  و  موسسات دولتي و دستگاه هاي كه بودجه آنها را دولت تامين مي كند.

.تبصره: سهم سود يا درآمد شركتها و موسساتي كه تمام يا قسمتي از سرمايه آنها متعلق به اشخاص و موسسات ذكر شده در بالا ميباشد ،مشمول ماليات است.

چگونه اظهارنامه مالياتي تنظيم كنيم

درحال حاضر سياست و برنامه عملياتي سازمان امور مالياتي كشور بر اين است كه  براي تنظيم اظهارنامه مالياتي بدون نياز به اينكه حضوري به واحدهاي مالياتي مراجعه كنيم ، بصورت الكترونيكي اظهارنامه را پس از تكميل مراحل ثبت نام  و قبل از اينكه روزهاي پاياني مهلت تسليم اظهارنامه برسد ، ارسال كنيم .

چگونه اظهارنامه ارسال كنيم

براي ارسال اظهارنامه با تهيه و تنظيم متني دقيق و پيوست هاي آن و با همراه داشتن كد ملي به دفاتر الكترونيك رفته و پس از دريافت پيامكي در اين مورد كه حاوي تاييد ارسال اظهارنامه است بين 10 روز تا يك ماه  منتظر مي نمانيم تا پيامك ديگري در مورد اينكه طرف مقابل اظهارنامه را دريافت كرده يا خير براي ما ارسال ميشود كه در اين صورت مجددا به دفاتر خدمات قضايي مراجعه مي كنيم و رسيد مهرشده ي ابلاغ نامه ي خود را دريافت مي نماييم.

چگونگي ارسال اظهارنامه اشخاص حقيقي

اظهارنامه عملكرد اشخاص حقيقي به دو شكل ميباشد ، اظهارنامه انفرادي و  اظهارنامه مشاركتي

اين دسته از موديان فقط  ميتوانند از طريق ارسال الكترونيكي، اقدام به ارسال اظهارنامه نمايند.براي واحدهاي مشاركتي جهت عملكرد سال جاري ،تكميل و ارسال يك اظهارنامه كافي بوده و براي تمامي شركا نيازي به ارسال اظهارنامه به صورت انفرادي نمي باشد.

چگونگي ارسال اظهارنامه اشخاص حقوقي

اين دسته از موديان با استفاده ازنام كاربري و كلمه عبور و كد رهگيري پيش ثبت نام و تكميل اطلاعات ثبت نام اقدام به ارسال الكترونيك اظهارنامه مي نمايند.لازم است كه موديان حقوقي از طريق سايت اينترنتي http://tax.gov.ir اقدام به تكميل ثبت نام و رفع ايرادات احتمالي بنمايند.

مراحل تنظيم اظهارنامه الكترونيكي

1- بعد از پيش ثبت نام ،كد رهگيري دريافت مي كنيم.

2- بعدازمرحله اول، پاكت نامه شامل اطلاعات كاربري را مي گيريم.

3- شماره اقتصادي را ثبت نام ميكنيم.

4- اطلاعات ثبت نام را تاييد كرده.

5- اظهارنامه الكترونيكي را دريافت نموده.

6- بعد از ارسال اظهارنامه ،كدرهگيري را دريافت كرده.

7- قبوض پرداختي ماليات را به صورت اينترنتي دريافت نموده و پرداخت مي كنيم.

روش هاي محاسبه ماليات در ايران چيست

درايران به دو شكل ماليات محاسبه ميگردد

1- روش خود اظهاري : در اين روش شخص حقيقي و حقوقي با اعلام اينكه چقدر درآمد طي سال داشته ،ماليات پرداخت مي نمايدو مميزين و كارشناسان امور مالياتي دخالتي در اين امر ندارند.در اين روش با احتساب كل هزينه ها و درامدها و استهلاك و حقوق كارمندان ،پس از كسر معافيت مالياتي ،مبلغ ماليات ساليانه محاسبه ميشود. در اين حالت اگر دفاتر و اظهارنامه طبق قوانين مربوطه ثبت شده باشد ومدارك و مطالب كامل باشد ، كارشناسان امورمالياتي آن را تاييد و مورد پذيرش قرار ميدهند و ماليات مشخص شده را دريافت ميكنند.

2- روش علي الراس :  چنانچه اظهارنامه مالياتي از طرف كارشناسان امورمالياتي مورد پذيرش قرار نگيرد و يا اظهارنامه به سازمان در زمان تعيين شده به سازمان ارائه نشود  ،مميز مربوطه ماليات را بصورت علي الراس محاسبه كرده و به مودي اعلام ميكند كه در اين صورت ماليات توسط مميز مشخص شده و بايد پرداخت شود كه اين به نفع مودي نمي باشد.

مهلت ارسال اظهارنامه مالياتي

در كشور ما ماه هاي ابتدايي سال همواره مديران و حسابداران با مسئله ماليات و اظهارنامه مالياتي سروكاردارند.مسئله بسيار مهمي كه در اين زمينه حائز اهميت است مهلت قانوني ارسال اظهارنامه مي باشد كه به دليل اصلاح قانون ماليات هاي مستقيم تغييراتي نموده است.

مهلت ارسال اظهارنامه مالياتي اشخاص حقيقي

اشخاص حقيقي موظفند اظهارنامه مالياتي مربوط به هرشغل يا هر محل را كه درطي يك سال مالي فعاليت نموده اند ، بطور جداگانه طبق نمونه اي كه توسط سازمان امور مالياتي تهيه ميشود تنظيم كرده و به اداره امور مالياتي محل شغل خود ارسال نمايد و ماليات تعيين شده به نرخ مذكور را پرداخت كند.

مهلت ارسال اظهارنامه مالياتي اشخاص حقوقي

اشخاص حقوقي بايد ظرف چهارماه پس از سال مالياتي نسبت به ارائه  اظهارنامه ، ترازنامه و سود و زيان متكي به دفاتر و اسناد و مدارك همراه با فهرست هويت شركا و ميزان سهم الشركه و تعداد سهام و نشاني هركدام از آنها،اقدام نمايند و ماليات متعلق را بپردازند .بعد از ارائه اولين فهرست مزبور ،در سال هاي بعد فهرست تغييرات كفايت ميكند.بايد توجه داشت كه همه شركت ها و موسسات تجاري و انتفاعي كه در اداره ثبت شركتها مراحل قانوني ثبت را طي كرده اند و داراي شماره ثبت هستند ،مشمول ماليات بر درآمد اشخاص  حقوقي مي باشند.

درهرشرايط و موقعيتي كه قرار داريد موسسه حسابرسي و حسابداري محاسبان با همراهي شما ،موفقيت و پيشرفت را برايتان به ارمغان مي آورد و خدماتي از قبيل : مشاوره مالي و مالياتي رايگان ، تهيه و تنظيم اظهارنامه ، اصلاح و تعديل حساب ها ،تهيه گزارش حسابرسي ، تنظيم قرارداد حسابرسي ، تعيين ارزش شركت و ارزشيابي سهام ، حسابرسي داخلي ، تهيه تراز آزمايشي و ... را به شما عزيزان ارائه مي دهد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۹:۳۸ | hami
موسسه حسابرسي+ شركت حسابرسي+مشاوره مالي رايگان+ گزارش مالي+صورتهاي مالي اساسي+صورت سود و زيان،

مشاوره مالياتي

مشاوره مالياتي چيست

پرداخت ماليات وظيفه اي قانوني بوده و يكي از دغدغه هاي اشخاص حقيقي و حقوقي مي باشد ، بسياري از اشخاص و موسسات به دليل اطلاعات كم و ناآگاهي از قوانين مالياتي دچار جريمه هاي مالياتي سنگين و جبران ناپذير ميشوند ،لذا يكي از مسائل مهمي كه در اين زمينه بايد مورد توجه قرار گيرد اين است كه از ماليات و نحوه پرداخت و محاسبه آن ،همچنين از جرايم مالياتي و معافيت هاي و بخشودگي هاي مالياتي آگاهي كامل داشته باشيم تا بتوانيم در زمان لازم از اين اطلاعات جهت جلوگيري از ضرر و زيان استفاده كنيم.

موسسه حسابرسي محاسبان با برخورداري از كادري مجرب و آشنا به مسائل مالياتي و با ارائه خدمات كه در زير به شرح آن ميپردازيم ،سيستم مديريت مالي فعلي كسب و كار شما را مورد بررسي قرارداده و نقاط ضعف و قوت شما را شناسايي و ارزيابي مي كند و با پيشنهاداتي براي تقويت و پيشرفت سيستم مالي و مالياتي موسسه ،با توجه به ويژگي ها و نيازهاي شما برنامه دقيق مالياتي ارائه مي دهد و شما را در جهت رسيدن به اهدافتان ياري مي كند.بايد به اين نكته توجه كنيم كه تنها آگاهي از موارد ماليات كافي نيست بلكه بايد بدانيم كه اجراي دقيق و به موقع آنها بسيار مهمتر است ،زيرا اين پرداختن ماليات در زمان مقرر است كه سبب مي شود مشمول جرايم مالياتي نشويم .

كارشناسان ما در موسسه حسابرسي محاسبان باارائه بهترين راهكارها با توجه به عملكرد موسسه شما تكاليف مربوط به ( بيمه ، ماليات ، ارزش افزوده و ... ) انجام داده و تمامي مشكلات احتمالي موجود در اين زمينه را برطرف مي سازد.براي بهره مندي از داش و تجريبات كارشناسان ما و مشاوره مالي و مالياتي رايگان ما از طريق شماره هاي موجود در سايت تماس بگيريد و يا از طريق ايميل در خواست خود را براي ما بفرستيد ، كارشناسان ما در موسسه حسابرسي محاسبان در اسرع وقت پاسخ سوالات شما را مي دهند.

ويژگي مشاوره مالياتي خوب

يك مشاوره خوب نياز به اطلاعات به روز داشته تابتواند با تسلط بر قوانين و  تطبيق بخشنامه با شرايط و نوع فعاليت موديان،آنها را در جهت احقاق حقوقشان ياري نمايد و در زمان وقوع جرائم و ابلاغ برگ تشخيص ماليات ،دفاعيات مطمئن تري را پياده سازي كند.

 چگونه از مشاوره مالياتي رايگان استفاده كنيم

انعقاد يك قرارداد مالياتي به صرف وقت و هزينه مي انجامد كه گاهي شما نيازي به آن نمي بينيد به دليل اينكه مشكلتان با يك تماس و يا يك پيام در سريعترين زمان حل مي شود .چنانچه نياز به مشاوره مالياتي رايگان داشتيد با موسسه حسابرسي محاسبان تماس بگيريد و يا درخواست خود را در صفحه مشاوره رايگان  ثبت كنيد تا كارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.

خدمات مشاوره مالياتي  موسسه حسابرسي محاسبان به شرح زير است

• ارائه مشاوره و راهنمايي وراث

• اراه مشاوره و راهنمايي پيمانكاران

• ارائه مشاوره در زمينه تحرير دفاتر قانوني

• ارائه مشاوره و حل و فصل پرونده هاي مالياتي

• ارائه مشاوره و تنظيم دفاعيه حسابرسي بيمه

• ارائه مشاوره و لايحه نويسي در دفاعيات مالياتي

• ارائه مشاوره و وكالت جهت قرارداد هاي فسخ شده

• ارائه مشاوره و كنترل پروژه همراه با ديد فني حقوقي

• ارائه مشاوره كاربردي در زمينه ماليات بر ارزش افزوده

• ارائه مشاوره و اخذ مفاصا حساب بيمه تامين اجتماعي

• ارائه مشاوره در جهت امور ثبتي شركتها و قوانين تجارت

• ارائه مشاوره و نظارت و كنترل حساب ها بصورت مداوم

• ارائه مشاوره جهت تنظيم گزارشات فصلي (خريد و  فروش)

• ارائه مشاوره مالياتي در زمينه حل مسائل و مشكلات مالي معوق

• ارائه مشاوره و راهنمايي همه مردم ايران در مباحث مختلف مالياتي

• ارائه مشاوره تخصصي حقوقي براي پروژه هاي مشاوران و پيمانكاران

• ارائه مشاوره مالياتي به جهت استقرار سيستم مالياتي مناسب در شركت

• ارائه مشاوره در  جهت بهره مندي از معافيت هاي مالياتي و ارائه راهكارها

• ارائه مشاوره  و وكالت در زمينه اختلافات مالي و مالياتي و تامين اجتماعي

• ارائه مشاوره كاربردي در زمينه ماليات شركتهاي خارجي و شعب خارجي در ايران

• ارائه مشاوره و ارائه راهكار در زمينه پرونده هاي مالياتي اشخاص حقيقي و حقوقي

• ارائه مشاوره و برگزاري دوره هاي آموزشي فشرده براي حسابداران بخش خصوصي

• ارائه مشاوره در زمينه پرونده هاي مالياتي ، بدهي هاي مالياتي و قبول انجام و تعيين تكليف آن

• ارائه مشاوره اشخاص جهت استخدام رشته هاي حسابداري ، مديريت و رشته هاي مربوط به آن

• ارائه مشاوره و اعزام كارشناس مديريت ادعا به جلساتي كه بين پيمانكاران و كارفرمايان صورت ميگيرد

• ارائه مشاوره و  تنظيم اظهارنامه ماليات برارزش افزوده و ثبت آن درسامانه سازمان امورمالياتي كشور

• ارائه مشاوره و راهنمايي افراد در جهت شركت در آزمون هاي تخصصي مالياتي و حسابداران مستقل

• ارائه مشاوره جهت نحوه صحيح محاسبه جرائم مالياتي و ارائه  راه كارها جهت كسر و بخشودگي مالياتي

• ارائه مشاوره و راهنمايي متخصصان ، مهندسين ، وكلا  ، پزشكان ، تجار ،صاحبان مشاغل ، اصناف و .....

• ارائه مشاوره در زمينه هاي مختلف مالياتي بصورت كاملا تخصصي  و در كوتاه ترين زمان با كمترين هزينه

• ارائه مشاوره در ارتباط با اعتراض هاي مالياتي و پيگيري آنها جهت احقاق حقوق مالياتي موسسات و شركتها

• ارائه مشاوره و تهيه و تنظيم تخصصي اظهارنامه مالياتي و تنظيم دفاتر قانوني بر اساس استانداردهاي موجود و بر طبق قوانين مالياتي

• ارائه مشاوره در ارائه مشاوره و تهيه و تنظيم لوايح و دفاعيه هاي مالياتي و حل مسائل موجود در هيات هاي حل اختلاف و ديگر مراجع رسيدگي با حضور در آنها

• ارائه مشاوره و راهنمايي شركت هاي داخلي و خارجي در زمينه هاي ذكر شده در زير :

 ارائه مشاوره در زمينه سرمايه گذاري پروژه هاي  اداري

 ارائه مشاوره در زمينه سرمايه گذاري براي اجراي طرح هاي مختلف

 ارائه مشاوره در زمينه سرمايه گذاري در واحدهاي صنعتي و توليدي

 ارائه مشاوره در زمينه مشاركت در ساخت و مشاركت در بهره برداري

• ارائه مشاوره و راهنمايي اساتيد و دانشجويان رشته هاي حسابداري و  ديگر رشته هاي مربوط به حسابداري و مديريت و مشاوره رايگان در زمينه هايي از قبيل :

 ارائه مشاوره رايگان جهت انتخاب رشته

 ارائه مشاوره جهت رسيدگي به مشكلات آموزشي و غيرآموزشي دانشجويان

 ارائه مشاوره و راهنمايي دانشجويان در حين تحصيل و ارتقا روحيه و اعتماد به نفس در آنان

• ارائه مشاوره به دانشجويان كارشناسي ارشد و دكترا در زمينه تهيه پايان نامه هاي مرتبط با مباحث و مسائل  مالي و مالياتي

قبل از هرگونه اقدام مالي ، مالياتي ،حسابداري و حسابرسي با كارشناسان موسسه حسابرسي محاسبان تماس بگيريد و از مشاوره مالي و مالياتي رايگان و يا مشاوره مالياتي آنلاين متخصصين ما بهره مند شويد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۸:۵۴ | hami
موسسه حسابرسي+ شركت حسابرسي+مشاوره مالي رايگان+ گزارش مالي+صورتهاي مالي اساسي+صورت سود و زيان + انواع حسابرسي + خدمات حسابرسي،

انواع حسابرسي

حسابرسي

حسابرسي درواقع شاخه اي از علوم حسابداري و حسابرسي است. تمامي شركتها و موسسات مكلف هستند بصورت سالانه صورتهاي مالي خود را به همراه گزارش حسابرس مستقل در اختيار عموم قرار دهند كه اين صورت هاي مالي داراي ويژگي هاي  خاصي است ازجمله اينكه اين صورت هاي مالي بايد بگونه اي باشد كه حسابرس بتواند نسبت به ترازنامه و حساب سود و زيان موسسه يا شركت اظهارنظر كند و گزارش حسابرسي را آماده كند.حسابرسي داراي انواع مختلفي است كه در زير به شرح انواع حسابرسي ميپردازيم.

 

حسابرسي صورتهاي مالي

تعريف صورت هاي مالي

صورت هاي مالي عبارت است از اطلاعات خلاصه شده و طبقه بندي شده در طي يك دوره مالي مشخص درباره وضعيت و عملكرد يك واحد ، موسسه و يا شركت بر اساس استانداردهاي تعيين شده و منطبق با اصول حسابداري . بصورتي كه بتوان با بررسي آنها ، درمورد روند كار و فعاليت موسسه يا شركت در آينده تصميم گيري كرد. صورت هاي مالي درواقع انعكاس اطلاعات مالي مهم و پركاربرد و ميزان دارايي ها و بدهي هاي شركت مي باشد.

مهمترين عوامل سنجش وضعيت مالي و سود دهي شركت ها و موسسات ، ارزيابي صورتهاي مالي مي باشد. در واقع هدف از تشكيل يك واحد تجاري كسب سود بيشتر مي باشد تا بتواند نيازهاي اعتبار دهندگان و سهامداران را تامين نمايد.

 با توجه به اينكه صورت هاي مالي در شركت ها و موسسه ها بيانگر وضعيت مالي و عملكرد آنها مي باشد ، اطلاعات مالي اعم از بدهي ها و دارايي هاي موسسه در آنها ثبت ميشوند كه براي بررسي عملكرد و ارزيابي وضعيت مالي شركت هاي و موسسات تجاري شناخت صورت هاي مالي و اجزاي تشكيل دهنده آنها ضروري مي باشد. براي سنجش وضعيت مالي  موسسات و ميزان سود دهي آنها و حسابرسي صورتهاي مالي ، بررسي صورت هاي مالي آنها مهمترين گام به شمار مي آيد.

صورتهاي مالي اساسي شركت ها به چهاردسته زير تقسيم مي شوند.

اجزا صورت هاي مالي

صورت هاي مالي اساسي

 • ترازنامه
 • صورت سود و زيان
 • صورت سود و زيان جامع
 • صورت جريان وجوه نقد

يادداشتهاي توضيحي همراه صورتهاي مالي

در حسابرسي صورتهاي مالي كه به اختصار به آن حسابرسي مالي مي گويند، حسابرس بصورت مستقل صورتهاي مالي را بررسي و مورد ارزيابي قرار داده و در مورد همه جنبه هاي آن بر اساس معيارهاي تعيين شده و اصول پديرفته شده حسابداري اظهار عقيده ميكند . اين اظهار نظر بايد بر اساس شواهد و مدارك كافي و معتبر باشد كه حسابرس با اين كار به صورتهاي مالي اعتبار مي بخشد.

 

حسابرسي داخلي

در حسابرسي داخلي مديران موسسات و يا سازمان ها براي بررسي كميت و كيفيت هزينه ها و عمليات مالي و ارزيابي وضعيت مالي و ميزان دارايي ها و ... ميپردازد. حسابرسي داخلي كه توسط افراد مالي و حسابداري موسسه يا شركت انجام مي شود تمامي مدارك  اسناد بايد در دسترس او قرار گيرد تا بتوانند بصورت دقيق و كامل منابع مالي را كنترل و هدايت و انحرافات را تشخيص دهد تا از به وجود آمدن مشكلات و زيانهاي ناشي از هدر رفتن منابع مالي جلوگيري كند.

تمامي انحرافات  كه سبب ضرر مالي براي موسسه است در حسابرسي داخلي شناسايي مي شود ، هم انحرافات مالي و هم انحرافات سازمان

حسابرس داخلي بايد مستقل بوده و وابسته به هيچ سازماني نباشد و با داشتن اختيار امضا و مهر ، نتايج بررسي هاي خود در تمامي بخش هاي مالي ،مديريتي ، حقوق و دستمزد و برنامه هاي آموزشي و .... را طي گزارشي به  مديران سازمان ارائه دهد.

در حسابرسي داخلي مواردي چون گردش مالي و حسابهاي بانكي ،بودجه ، هزينه ها ، جزييات حقوق و دستمزد ،خريد هاي داخلي ، تمامي فاكتورها ، تنخواه و  ورود و خروج از انبار و ... سازمان بررسي مي شود.

 

حسابرسي عملياتي

در تعريف حسابرسي عملياتي بايد گفت كه فرايند سازمان يافته و منظم براي ارزيابي كارايي و اثر بخشي عمليات سازمان  و ارائه گزارش نتايج ارزيابي مي باشد.پس از بررسي شرايط و نتايج حاصل از ارزيابي ، در حسابرسي عملياتي راهكارهاي عملي براي بهبود شرايط سازمان ارائه مي شود.

در حسابرسي عملياتي ، نارسايي هاي عملياتي و  نواحي بحراني بايد به درستي تشخيص داده شده  و  به اصل مطلب بيشتر پرداخته شود . همچنين مسائل ، تجزيه و تحليل و پيگيري شده و نتايج همه بررسي ها  گزارش داده شود و براي تصحيح عملكرد شركت راهكارهايي ارائه شود.

حسابرس عملياتي بايد بتواند براي حل تمامي مسائل بررسي شده كه ادامه روند آنها سبب ضرر مالي براي شركت ميشود با ارائه راهكارهايي مديريت را قانع كند كه اجراء راهكارهاي ارائه شده توسط  او براي  پيشرفت كار و استفاده بهينه از منابع مالي شركت لازم و ضروري است.

 

حسابرسي ويژه

حسابرسي ويژه و قضايي اصولا با در خواست شركت ها و موسسات  جهت ارزيابي و بررسي اختلاف نظرهاي مالي بين آنها صورت ميگيرد .در مواردي هم كه پرونده اي از سوي محاكم قضايي و ديگر ارگانها به حسابرس ارجاع مي شود  او به وظيفه حسابرسي ويژه و قضايي خود عمل ميكند و پس از حسابرسي و ارزيابي ، نتايج را بصورت گزارش بيطرفانه و قابل اتكا ارائه مي دهد.

 

حسابرسي رعايت

حسابرسي رعايت در اصل حسابرسي است كه بر اساس انطباق قانون و مقررات و استانداردهاي تعيين شده با صورت هاي مالي انجام مي شود. حسابرسي رعايت ميتواند به صورت مجزا انجام شود و يا همراه صورت هاي مالي باشد. در كشور ما حسابرسي رعايت جز جدا نشدني حسابرسي صورتهاي مالي است. در زير نمونه هايي از حسابرسي رعايت را نام ميبريم.

حسابرسي مميزان مالياتي در زمينه اظهارنامه مالياتي و حسابرسي ذيحسابان و حسابرسان ديوان محاسبات كشور در جهت رسيدگي به بودجه شركتها و يا موسسات دولتي جز حسابرسي رعايت مي باشد.

انواع حسابرسي رعايت

حسابرسي مالياتي

حسابرسي بيمه

حسابرسي ديوان محاسبات

 

حسابرسي قانوني

رسيدگي به اسناد و دفاتر و انطباق آنها با استانداردهاي حسابرسي از جمله وظايف حسابرس است.در طي سالهاي اخير  هنگام بروز اختلافات مالي از حسابرسان قانوني دعوت به عمل مي آيد تا  صورتهاي مالي را بررسي نموده و پس از بررسي ، علت اين اختلافات مالي را بيان كنند. با حسابرسي قانوني تقلب هاي تجاري يا تقلب هاي كاركنان كشف ميشود. چنانچه در موسسه و يا شركت ، كاركنان اقدام به ارائه صورتهاي مالي نادرست نمايند و يا اقداماتي نظير جعل و دستكاري در صورتهاي مالي انجام دهند و يا اطلاعاتي را براي بدست آوردن مزاياي غير قانوني كه حق آنها نيست حذف كنند ،حسابرس قانوني وظيفه دارد اين موارد را با ارزيابي و بررسي صورتهاي مالي يافته و با شواهد و مدارك معتبر ارائه دهد.در حسابرسي قانوني ، خسارت تجاري اقتصادي نيز بررسي ميگردد.

قابل ذكر است كه در مواردي كه بين سهامداران و شركا به دليل عدم توافق در تقسيم سود و يا ديگر مسائل مالي اختلاف به وجود مي آيدكه گاهي منجر به حل آن از طريق شكايت و مراجعه به مراجع قضايي مي شود وجود حسابرس قانوني براي جلوگيري از اين قضايا و جلوگيري از اتلاف وقت الزامي است.

 

شركت حسابرسي محاسبان  براي رفع نيازهاي مالي ، حسابرسي و بالا بردن دانش و آگاهي موسسه ها ، شركت ها ، كارخانه ها و سازمان هاي مختلف در تمامي نقاط ايران با داشتن كادري مجرب مشغول به فعاليت بوده و سالهاست ارائه خدمت مينمايد. موسسه حسابرسي محاسبان با داشتن سالها تجربه كاري مديران و اساتيد مجرب و آگاه به مسائل روز حسابرسي و مالي در قسمتهاي مختلف اقتصادي در داخل و خارج كشور به امر حسابداري ، حسابرسي و مالي مي پردازد.

جهت اطلاع بيشتر و بالا بردن سطح آگاهيتان  (در زمينه هاي مختلف مالي و حسابداري و حسابرسي و تهيه اظهارنامه و تنظيم قرارداد حسابرسي ، تهيه گزارش مالي ، اخذ كد اقتصادي ، معاملات فصلي ،ماليات تكليفي ، انواع حسابرسي و حسابرسي بيمه ،آشنايي با استانداردهاي حسابرسي ، مقررات بورس ، ارزيابي عملكرد ، تعيين ارزش شركت و ارزشيابي سهام و .... ) به صفحه تماس با ما در سايت موسسه حسابرسي محاسبان مراجعه نموده و از مشاوره مالي و مالياتي رايگان ، مشاوره مالياتي آنلاين ، مشاوره مالي رايگان ، مشاوره حضوري و ... بهره مند شويد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۸:۲۶ | hami
موسسه حسابرسي+مشاوره مالي رايگان+ شركت حسابرسي+صورتهاي مالي اساسي+صورت سود و زيان،

گزارش حسابرسي

اجزاي تشكيل دهنده گزارش معقول چيست

1. عنوان                       2. مخاطب                      3. بند مقدمه يا بند تفكيك و مسئوليت ها     4. بند حدود رسيدگي

5. بنداظهارنظر                6. تاريخ                          7. نشاني حسابرسي                                    8. امضاء

1- عنوان در گزارش حسابرسي حاوي چه مواردي بايد باشد؟

گزارش حسابرسي بايد عنوان مناسبي داشته باشد با استفاده از عنوان "گزارش حسابرس مستقل" خواننده را در تشخيص گزارش حسابرسي و مجزا كردن آن از گزارش هايي ازجمله گزارش هاي هيئت مديره ياگزارش ساير حسابرسان كه ملزم به رعايت آيين رفتار حرفه اي حسابرسان مستقل نيستند كمك ميكند.جهت آشنايي بيشتر به صفحه نمونه قرارداد حسابرسي و كاربرد گزارش حسابرسي در سايت موسسه حسابرسي محاسبان مراجعه نماييد و با آشنايي كامل انواع حسابرسي از خدمات حسابرسي موسسه بهره مند شويد.

2- مخاطب در گزارش حسابرسي كيست؟

در گزارشات حسابرسي منظور از مخاطب شخصي است كه درخواست گزارش حسابرسي از سوي او صورت گرفته،درواقع مخاطب است كه اقدام به انعقاد قرارداد حسابرسي مي نمايد.مخاطب يا مخاطبان گزارش حسابرسي ميتوانند صاحبان سرمايه،مديران و اشخاص ثالث ذينفع باشند.

نكته: زماني كه گزارش حسابرسي براي طرح در مجامع عمومي تهيه ميشود،مجمع عمومي صاحبان سهام به عنوان مخاطب هستند.

3- بند مقدمه يا تفكيك مسئوليت ها در گزارش حسابرسي شامل چه موضوعاتي است؟

عناوين و يا اجزاري تشكيل دهنده صورت هاي مالي كه براي دوره مالي معين تهيه شده.

ذكر اين مورد كه مسئوليت تهيه و پاسخگويي صورت هاي مالي بر عهده هيئت مديره است.

تاكيد بر اين كه مسئوليت حسابرس و اظهر نظر او در مورد صورت هاي مالي به اتكا حسابرسي انجام شده مي باشد.

4- بند حدود رسيدگي در گزارش حسابرسي شامل چه مواردي است؟

در اين بند تمامي كارهاي حسابرس و ميزان دامنه رسيدگي و حسابرسي او عنوان ميشودو بايد استانداردهاي حسابرسي نيز بيان گردد.گزارش حسابرسي بايد بيانگر اين مطلب باشد كه حسابرسي طبق استانداردهاي حسابرسي انجام شده و همچنين بايد بيانگر اين موضوع باشد كه حسابرسي به دليل حصول اطمينان از اينكه صورت هاي مالي تهيه شده داراي تحريف  و اشتباهي  نبوده ،انجام گرفته است.گزراش حسابرسي بايد بيانگر اين مطلب باشد كه حسابرسي مبناي معقولي براي اظهار نظر فراهم كرده است.

5- بند اظهار نظر در گزارش حسابرسي حاوي چه مطالبي است؟

گزارش حسابرسي بايد بگونه اي باشد كه بيان كند:

آيا اين حسابرسي انجام شده ،برطبق جنبه هاي با اهميت استانداردهاي حسابرسي تهيه شده يا خير؟

ذكر جمله (تمام جنبه هاي با اهميت ) به اين معني است كه حسابرس موضوعاتي را تحت رسيدگي و حسابرسي قرار مي دهد كه از لحاظ مالي با اهميت هستند.

در ضمن بايد به اين نكته توجه كنيم كه صورت هاي مالي مطلوب بايد طبق استانداردهاي حسابداري  تهيه شود.

در گزارش حسابرسي نيز براي اگاهي استفاده كنندگان ذكر جمله "طبق استانداردهاي حسابداري "لازم است.

نكته:كلمه مطلوب در صورت هاي مالي به اين مفهوم است كه صورت هاي مالي طبق قانون و استانداردهاي حسابداري تهيه شده و حقوق صاحبان سهام نيز در چهارچوب قانون بطور يكنواخت و حقوق اشخاص ثالث ذينفع  رعايت شده است.

6- تاريخ در گزارش حسابرسي:

در گزارش حسابرسي تاريخ بيانگر اتمام عمليات حسابرس مي باشد و در صورتي كه بعد ازتاريخ ترازنامه وقايع موثري وجود داشته باشد كه بر صورت هاي مالي موثر است ،بايددر صورت هاي مالي واقع شود و يا اينكه به نحو مناسب و كافي در يادداشت هاي همراه صورت هاي مالي افشا شود.

7- نشاني حسابرس در گزارش حسابرسي چيست؟

در گزارشات حسابرسي ذكر نشاني موسسه حسابرسي در سربرگ گزارش  ضرورري است و چنانچه موسسه داراي شعبه باشد ذكر شعبه نيز لازم است.

8- امضا در گزارش حسابرسي؟

درج امضا در گزارش حسابرسي بيانگر هويت حسابرس مي باشد و حسابرس با امضاء، مسئوليت مشخص خود را به مخاطب بيان ميكند.

 

انواع گزارشات حسابرس:

الف ) گزارش مقبول                             ب) گزارش غير مقبول

حسابرس در چه شرايطي گزارش مقبول ارائه ميدهد؟

زماني كه صورتهاي مالي و كليه اطلاعات و توضيحات مورد نياز (شواهد حسابرسي) با توجه به اصل اهميت  توسط حسابرس كسب شود و تمامي آنها طبق قوانين و استانداردها باشد،حسابرس گزارش خود را به دوصورت ارائه مي دهد:

1- اظهار نظر مقبول                           2- اظهارنظر مقبول با پاراگراف توضيحي

ب ) گزارش غير مقبول در چه شرايطي ارائه ميشود؟

چنانچه گزارش حسابرسي شرايط لازم گزارش مقبول را نداشته باشد،حسابرس اظهار نظري با عنوان هاي مردود يا مشروط و يا عدم اظهارنظر بيان مي كند.

دلايل گزارش غير مقبول چيست؟

گزارش حسابرس در سه حالت ممكن است صورت گيرد:

الف ) عدم توافق

ب ) محدوديت در رسيدگي

ج ) ابهام

در زير به شرح هريك از موارد ميپردازيم:

الف ) عدم توافق:

شرايطي كه درزير ذكر مي شود منجر به عدم توافق ميشود

1- چنانچه صورت هاي مالي ارائه شده از استانداردهاي حسابرسي انحراف داشته باشد.

2- چناچه نحوه و ميزان حقايق يا مبالغ موجود در صورت هاي مالي در حد كفايت براي گزارش هاي مالي نباشد و يا به درستي افشا نشود.

3- چنانچه قوانين و مقررات از نظر محاسباتي و يا نحوه انجامش رعايت نشود.

ب ) محدوديت در رسيدگي :

زماني حاصل ميشود كه حسابرس كليه اطلاعات و توضيحات (شواهد حسابرسي ) كه با ان قادراست رسيدگي و حسابرسي را به عمل آورد نداشته باشد.

ج ) ابهام :

در گزارش حسابرسي ابهام به اين معني نيست كه محدوديت در رسيدگي بوده بلكه به اين معني است كه شرايطي وجود دارد كه باعث ابهام در رسيدگي است .به عنوان مثال ابهام مربوط به دعاوي عمده مطروحه در مراجع قضايي و يا ترديدهايي كه ممكن است در تداوم فعاليت واحد مورد رسيدگي باشد.

اهميت در صورتهاي مالي به چه معناست؟

اهميت نسبي در صورتهاي مالي به اين مفهوم است كه رقم يا مطلبي كه با ذكر نادرست و يا حذف آن مورد موجب اين شود كه صورت هاي مالي وضع مالي و يا نتيجه عملكرد موسسه رابه نحو مطلوب نشان ندهد و يا تصوير گمراه كننده اي بدست دهد.

درواقع مطلب يا رقمي داراي اهميت نسبي است كه :

1- از جهت مقررات قانوني به آن توجه ويژه شود.

2- نحوه ارائه و عرضه آن داراي اهميت باشدمانند اقلام استثنايي.

3- مبلغ آن در مقايسه و رابطه با وضعيت كلي حسابها به عنوان يك مجموعه در حساب سودو زيان و يا ترازنامه و همينطور نسبت به رقم مشابه آن در دوره مالي قبل حائز اهميت باشد.

جهت اطلاعات بيشتر و آشنايي  با نمونه قرارداد حسابرسي ، نمونه گزارش حسابرسي و كاربرد گزارش حسابرسي به صفحه نخست موسسه حسابرسي محاسبان مراجعه كنيد و از مشاوره مالي رايگان ،مشاوره مالياتي رايگان بهره مند شويد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۷:۵۶ | hami
موسسه حسابرسي+ شركت حسابرسي+مشاوره مالي رايگان+ گزارش مالي+صورتهاي مالي اساسي+صورت سود و زيان + انواع حسابرسي + خدمات حسابرسي،

حسابرسي

حسابرسي چيست

حسابرسي درواقع يكي از فرآيندهاي كليدي نظام اداري ميباشد.اين فرايند، صحت و سلامت و كيفيت مابقي فرايندهاي جاري در دستگاه هاي اداري را تضمين ميكند و از اين رو همواره مورد توجه مديران مي باشد.

حسابرسي يك فعاليت مستمر و دائمي بوده و همواره مورد نياز هرنهاد و سازماني ميباشد.هرسازمان يا شركت يا موسسه اي به شيوه هاي مختلف و با اهدافي متفاوت،فعاليت هاي خود را حسابرسي  ميكند.

حسابرسي فرايندي است بسامان به شكل جمع آوري و ارزيابي بي طرفانه شواهد درباره ادعاهاي مربوط به فعاليت ها و وقايع اقتصادي براي تعيين انطباق اين ادعاها با معيارهاي از پيش تعيين شده و گزارش نتايج به اشخاص ذينفع ميباشد..
حسابرسان ما بازرسي جستجو گرانه مدارك حسابداري و ساير شواهد زير بناي صورتهاي مالي را بر عهده دارند و از راه كسب آگاهي از سيستم كنترل داخلي و بازرسي مدارك ،مشاهده داراييها ،پرسش از منابع داخل و خارج شركت و اجراي ساير روشهاي رسيدگي ،شواهد لازم رابراي تعيين اين كه صورتهاي مالي ،تصويري مطلوب و به نسبت كامل از وضعيت مالي شركت و فعاليتهاي آن در طول دوره مورد رسيدگي ارائه ميكنديا خير، گردآوري ميكنند.
معمولا معيار اصلي و مورد قبول ،اصول حسابداري يا استانداردهاي حسابداري است.

تعريف استانداردهاي حسابرسي

استانداردهاي حسابرسي معياري براي اندازه گيري و سنجش كيفيت كار حسابرسان ميباشد. براي اولين بار انجمن حسابداران امريكا استانداردهاي ده گانه را را در سال 1947 طبقه بندي و معرفي كردند.امروزه به دليل تغييرات محيط حسابرسي ، اين استانداردها تعديل و تغيير يافته و شامل استانداردهاي زيرشده است:

1- استانداردهاي عمومي

2- استانداردهاي عمليات ( رسيدگي )

3- استانداردهاي گزارشگري

خدمات حسابرسي

داوري مالي

• اخذ كد اقتصادي

• بازرسي قانوني

خدمات حسابداري

• كدگزاري حساب ها

مشاوره مديريت مالي

• نظارت بر امور تصفيه

• تهيه گزارش حسابرسي

• تهيه قرارداد حسابرسي

• تهيه تنظيم انواع اظهارنامه

• بررسي اجمالي صورت هاي مالي

ارزيابي سهام و سهم الشركه

• خدمات مالي و حسابداري و مالياتي

• طراحي و پياده سازي سيستم مالي

• خدمات در زمينه انواع حسابرسي

حسابرسي داخلي

حسابرسي رعايتي

حسابرسي قانوني

 حسابرسي مالياتي

حسابرسي عملياتي

حسابرسي صورتهاي مالي

حسابرسي ويژه و اجراي روشهاي توافقي

• عمليات حسابرسي تامين اجتماعي

• حسابرسي و مشاوره مالي و مالياتي

• خدمات ارجايي توسط دادگاهها و مراجع قضايي در چاچوب موارد بالا

• حسابرسي جهت اخذ وام بانكي و ارائه به سازمان امور مالياتي و موسسات و ديگر ارگانهاي دولتي

حسابرسي دفاتر قانوني و مشاوره در زمينه تحرير و تنظيم دفاتر قانوني جهت جلوگيري از رد دفاتر

• ساير موراد اعلام شده و تاييد شده توسط شوراي عالي جامعه حسابداران رسمي ايران

در زير به شرح برخي خدمات موسسه حسابرسي محاسبان مي پردازيم.

موسسه حسابرسي محاسبان با بهره مندي از دانش يك تيم حرفه اي و آگاه به مسائل حسابرسي ، حسابداري ، مالي و مالياتي  و ... كليه خدمات حسابرسي ،خدمات حسابرسي داخلي و حسابرسي خارجي را با توجه به استانداردهاي حسابرسي و حسابداري براي مشتريان انجام مي دهد و با اين عملكرد به صورتهاي مالي اعتبار و ارزش مي بخشد.

شركت حسابرسي محاسبان با به كار گرفتن افرادي متخصص در اين زمينه با بررسي صورتهاي مالي شركت شما ، براحتي نواقص و مواردي كه با استانداردهاي مورد قبول انطباق ندارند را تشخيص داده و قبل از بررسي و رسيدگي حسابرسي مستقل به شما در رفع آنها ياري مي نمايند.

مشاوره حسابرسي مالياتي

ماليات يكي از مهمترين منابع مالي دولت مي باشد و تمامي موسسات و شركت ها با توجه به كسب و كارشان و نوع فعاليتي كه دارند موظف به پرداخت ماليات تعيين شده مي باشند . اين پرداخت ها به منظور ماليات بايد در اسناد و مدارك معتبر ثبت و نگهداري شود كه اين مدارك و اسناد در حسابرسي مالياتي مورد بررسي و ارزيابي قرار ميگيرد . در حسابرسي مالياتي ، يك حسابرس بايد ميزان ماليات متعلق به آن سازمان يا موسسه را بداند و همينطور بر اسناد مورد نياز در حسابرسي مالياتي ، معافيت بر ماليات ،ماليات مستقيم و ماليات غير مستقيم آگاه باشد. در حسابرسي مالياتي بايد اطلاعات درست ، به موقع  و قابل بررسي باشد و عواقب دير كرد و عدم پرداخت ماليات ها كاهش يابد كه همه اين موارد به حسابرس دقيق و آگاه به مسائل مالي و مالياتي نياز دارد.

يكي از مهمترين حسابرسي ها ، حسابرسي عملياتي مي باشد كه در اين حسابرسي كارايي ، اثربخشي و صرفه اقتصادي تمامي عمليات سازمان  مورد بررسي قرار مي گيرد و اين كار توسط افرادي صورت مي پذيرد كه داراي صلاحيت اين كار باشند . اين نوع حسابرسي بايستي در كمال دقت و تخصص صورت پذيرد تا مديران از طريق نتايج حاصل از اين نوع حسابرسي بتوانند تصميمات در زمينه فعاليت ها را اتخاذ كرده و استراتژي هاي مالي خود را تعيين نمايند.

چنانچه سازمان يا موسسه شما نياز به برنامه ريزي و حسابرسي موشكافانه جهت تصميم گيري در زمينه مالي و مديريتي دارد با موسسه حسابرسي محاسبان در تماس بوده و از مشاوره حسابرسي عملياتي ،مشاوره مالي رايگان ،مشاوره مالياتي رايگان و ... اين شركت بهره بگيريد. شما مي توانيد با اطمينان خاطر با استفاده از پيشنهادات و راهنمايي هاي مشاوران ما در زمينه هاي مختلف حسابرسي ، مالي ، مالياتي و ... به اهدافتان دست يافته و به سمت موفقيت حركت كنيد.

يكي ديگر از خدمات موسسه حسابرسي محاسبان تهيه و تنظيم اظهارنامه مي باشد كه در زير به شرح آن ميپردازيم.

اظهارنامه چيست

اظهارنامه درواقع سندي عادي محسوب ميشود كه به شكل رسمي به فرد ديگري ابلاغ ميشود.محتواي اظهارنامه سند عادي بوده اما شيوه ي اطلاع رساني آن به فرد ديگر رسمي مي باشد تا امكان اثبات اين اطلاع رساني و يا چيزي كه تسليم اونموده ايم را داشته باشيم. يكي از اوراق قضايي كه بسياري از مردم در مسائل حقوقي به شكل هاي مختلف با آن مواجه ميشوند اظهارنامه است.گاهي افراد براي دريافت يا مطالبه حق خويش ميتوانند از طريق شفاهي به حق خود برسند اما گاهي بايد اين مطالبه ي شفاهي، اثبات شود كه در اين موارد براي اثبات مطالبه خود فرد بايد از اظهارنامه استفاده كند و با تنظيم اظهارنامه و ارسال آن براي مخاطب اقدام به دريافت حق خود نمايند.

البته لازم به ذكر است كه تنظيم اظهارنامه فقط به منظور مطالبه حق نيست بلكه هرفردي هر نوع اظهاري مربوط به معاملات ، روابط و يا تعهدات خود با طرف مقابل دارد را ميتواند از راه رسمي و بصورت تنظيم و ارسال اظهارنامه اطلاع دهد. البته مطالبان حق، درصورتي ميتوانند حق خود را مطالبه كنند كه طرفين به توافق رسيده باشند و يا بر اساس قانون و عرف، زمان مطالبه فرارسيده باشد.بايد به اين نكته توجه داشت كه در تنظيم اظهارنامه نبايد خارج از نزاكت و اخلاق عمل كرد ،بدليل اينكه مرجع قضايي از جمله دفاتر دادگاه ها و ادارات ثبت ،از اظهارنامه هاي خارج از نزاكت خودداري ميكنند.

نكته:مطالبه و دريافت حق، فقط در صورتي امكان پذير است كه برگ اظهارنامه از سوي مراجع قضايي ارسال شود.

استثنا:در برخي موارد از جمله اينكه محلي به سرايدار و يا كارگر يا هرشخص كه امين ما است، سپرده باشيم و آن شخص ازاسترداد آن مكان يا مال امتناع كند و آن را پس ندهد،اگر شخص امانت دار بعد ازگذشت 10روز از زمان ابلاغ اظهارنامه ،محل مورد امانت را پس ندهد ،متصرف عدواني به حساب آمده كه در اين صورت ميشود دعوي تصرف عدواني را مطرح كرد و خارج از نوبت بدون هيچ تشريفات آيين دادرسي ، رسيدگي ميشود.

اگر نيازمند اطلاعاتي راجع به بورس هستيد به سايت شركت حسابرسي محاسبان مراجعه نموده و از مشاوره رايگان در اين زمينه بهره مند شويد.

تعريف بورس

بازار مكاني است كه بين خريدار و فروشنده رابطه برقرار مي شود و خريد و فروش صورت مي گيرد. اين معاملات مي تواند از طرق مختلف صورت پذيرد ،هم ميتواند در  مكان خاصي انجام شود و هم در شبكه هاي ارتباطي مثل اينترنت.

حسابرسي تحت مقررات بورس

براي اينكه سهام يا اوراق قرضه در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گيرد بايد مورد تاييد هيئت پذيرش اوراق بهادار قرار گيرد. باگذشت زمان و پذيرش شركت هاي بيشتر در بورس اوراق بهادار ،اين نوع حسابرسي گسترش يافت. نحوه حسابرسي از طرف حسابرسان در اينگونه حسابرسي ها تابع قانون و مقررات مشخصي نيست و حسابرس بايد بداند كه در هرمورد با توجه به شرايط ، از اصول و موازين حسابداري استفاده كرده و نتيجه گيري صحيح بنمايد.

 

در بازار دارايي هايي كه مورد معامله قرار مي گيرند به دوشكل است

الف) دارايي هاي واقعي

ب) دارايي هاي مالي

منظور از دارايي هاي واقعي  همان دارايي هايي است كه هويت فيزيكي دارند ازجمله  زمين و ساختمان و انواع كالا و ماشين و لوازم خانگي و ….و دارايي هاي مالي همان دارايي هاي كاغذي و يا اسنادي مانند سهام و اوراق مشاركت و … مي باشد.

بورس بازاري است كه دارايي هاي مختلف در آن خريد و فروش مي شوند .به اين دليل بورس را ميتوان به سه دسته كلي تقسيم نمود :

الف : بورس كالا

ب : بورس ارز

ج : بورس اوراق بهادار

آيا نياز به وام و تسهيلات بانكي داريد

اگر سازمان يا موسسه شما نياز به دريافت وام بانكي و يا تسهيلات بانكي دارد و چنانچه از راههاي مختلفي اقدام نموده و به دليل وجود نقص در اسناد و مدارك  و يا رعايت نكردن اصول تهيه مدارك و يا هر دليل ديگري موفق به دريافت وام و تسهيلات بانكي نشده است با مشاوران حسابرسي و يا مشاوران مالي و مالياتي موسسه حسابرسي محاسبان تماس حاصل فرماييد تا با بهره گيري از تخصص مديران و مشاوران مجرب ما ، موفق به دريافت وام و تسهيلات بانكي شويد.

بر اساس بخشنامه هاي بانكي چنانچه نتايج به دست آمده از حسابرسي صورت هاي مالي و فعاليت هاي مالي يك موسسه يا شركت ، مورد پذيرش  و تاييد سازمان حسابرسي باشد ، صاحبان مشاغل ، موسسات ، شركتها  مي توانند با ارائه درخواست وام  و تسهيلات از بانك به همراه تمامي اسناد و مدارك به صورت كامل و بدون نقص ، وام و تسهيلات بانكي دريافت كنند.

چگونه ميتوان وام و تسهيلات بانكي دريافت كرد

تهيه، جمع آوري و ارائه اسناد و مدارك حاصل از بررسي صورت هاي مالي به سادگي صورت نمي پذيرد. شايان ذكر است كه اين كار بايد توسط افرادي مجرب و آگاه به جزييات و الزامات بانك ها باشد تا در هنگام درخواست مدارك توسط بانكها ، نقص و كاستي نداشته باشد و براحتي بتوان با ارائه آنها وام و تسهيلات بانكي دريافت نمود.

شركت حسابرسي محاسبان با استفاده از اساتيد مجرب و دانشگاهي و متخصصيني فعال و آگاه به مسائل روز مالي ، مالياتي و حسابرسي ميتواند به وسيله  حسابرسي دقيق ، تهيه و تنظيم اسناد و مدارك حسابرسي ،رفع نواقص آنها و در نهايت ارائه اين اسناد و مدارك به بانكها ، روند دريافت وام و تسهيلات بانكي را براي شما تسهيل نمايد. چنانچه نياز به حسابرسي جهت اخذ وام و تسهيلات بانكي ، مشاوره مالي رايگان ، مشاوره مالياتي رايگان ، مشاوره مالياتي آنلاين ، مشاوره مالي تلفني داريد به صفحه تماس با ما در سايت موسسه حسابرسي محاسبان مراجعه نموده و از خدمات حسابرسي ، خدمات مالي ،  خدمات مالياتي رايگان و ... استفاده نماييد.

درصورتي كه نياز به دريافت اطلاعات بيشتر (در زمينه  حسابرسي بيمه ،بيمه بيكاري ، انواع حسابرسي ، معافيت هاي مالياتي ، مشمولين ماليات ، ميزان ماليات بر درآمد ، ماليات بر ارث ، ماليات بر حقوق ، ماليات بر ارزش افزوده) داريد و يا براي استخدام ( در رشته هاي مرتبط با حسابداري ، حسابرسي و مديريت ) مشاوره مي خواهيد ، با مشاورين ما در تماس باشيد .

ادامهـ مطلبـ
| ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۷:۲۶ | hami
موسسه حسابرسي+شركت حسابرسي+مشاوره مالي رايگان+ گزارش مالي+صورتهاي مالي اساسي+صورت سود و زيان،

موسسه حسابرسي در تهران

موسسه حسابرسي

يكي از عوامل مهمي كه هميشه و در هر دوره زماني مورد توجه محققان قرار گرفته كيفيت حسابرسي و عوامل موثر بر آن است. از عواملي كه سبب بالارفتن كيفيت حسابرسي مي شود اندازه موسسه حسابرسي مي باشد. جامعه آماري تحقيق شركتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران مي باشد.

حسابرسي صورتهاي مالي

تمامي نهادها و سازمانها براي سازمان دهي و رسيدن به اهداف اقتصادي خود، نياز به حسابرسي دارند. در واقع براي حسابرسي صورتهاي مالي كه طي يك دوره مالي صورت مي گيرد كليه فعاليت هاي موسسه يا شركت مورد بررسي قرار گرفته و با ارزيابي بي طرفانه گزارش نهايي تعيين و به اشخاص ذينفع اعلام ميگردد.

امروزه با گسترش فعاليت هاي اقتصادي و مالي در تمامي كشورها، نيازهاي متفاوتي در بازار كار و سرمايه به وجود آمده است. كليه شركتها و سهامداران و افرادي كه در بازار كار و سرمايه فعاليت دارند براي كنترل و ثبت فعاليت هاي خود به دنبال راهكارهايي صحيح و دقيق مي باشند. با گذشت زمان و گسترش فعاليت هاي مالي در حوزه هاي مختلف، مجموعه هايي به عنوان شركت حسابداري و شركت حسابرسي ايجاد شده كه با بهره مندي از دانش و تجربه افرادي مجرب و متخصص در زمينه مربوطه  وظيفه حسابداري و حسابرسي فعاليت ها را بر عهده مي گيرند.

به خصوص در شهرهاي بزرگي مانند تهران به دليل حجم فعاليت هايي كه موسسات و شركت هاي بزرگ دارند چنين وظايفي بايد به مجموعه هايي كه تحت عنوان شركت حسابداري يا موسسه حسابرسي هستند سپرده شود. با سپردن امور مالي خود به موسسات حسابرسي در تهران  قطعا اطمينان بيشتري به بي نقص بودن كارها و كامل بودن رسيدگي هاي ميتوان داشت. موسسات حسابرسي، به امور مالي و مالياتي شركت ها به صورت حرفه اي و اختصاصي مي پردازند و نتايج را پس از بررسي اعلام مي كنند اين در صورتي است كه در گذشته اين رسيدگي ها به فعاليت هاي اقتصادي شركت ها و موسسات با توجه به نحوه عملكرد و نوع فعاليت، درون شركتها و موسسات صورت مي گرفت.

موسسه حسابرسي و حسابداري محاسبان با چندين سال سابقه درخشان در امر حسابداري و حسابرسي با داشتن كادري مجرب و متخصص در اين امر، يكي از بزرگترين موسسات حسابرسي در تهران بوده كه وظايف بررسي صورتهاي مالي شما را برعهده گرفته و بدون هيچ نقصي در كوتاه ترين زمان به آنها رسيدگي مي كند و گزارش نهايي را به ذينفعان اعلام مي دارد. موسسه حسابرسي محاسبان در اين راستا آماده ارائه خدمات با بهترين كيفيت و بالاترين سطح تضمين و تعهد به اشخاص فعال در بازار كار و سرمايه در تمامي شهرها ازجمله شهر تهران، كرج و ساير شهرستان هاي استان البرز، مشهد، قزوين، اراك، اصفهان، ساوه، همدان و ...مي باشد و با مشاوره مالي رايگان، مشاوره مالياتي رايگان و خدماتي از جمله تهيه و تنظيم اظهارنامه، قرارداد حسابرسي و گزارش حسابرسي، گامي مثبت در جهت ارتقا سطح كيفي اطلاعات مالي شما و همينطور در بهينه نمودن سيستم هاي مالي و مديريتي برداشته است.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۶:۵۹ | hami
موسسه حسابرسي+ شركت حسابرسي+مشاوره مالي رايگان+ گزارش مالي+صورتهاي مالي اساسي+صورت سود و زيان + انواع حسابرسي + خدمات حسابرسي،

ليست قيمت ساندويچ پنل

قيمت ساندويچ پانل

ساندويچ پانل سازه اي است كه با كيفيت مناسب و مقاومت بالا براي متريال هاي ساختماني مورد استفاده قرار مي گيرد. قيمت ساندويچ پانل نسبت به ساير مصالح ساختماني مقرون به صرفه است و به دليل ويژگي هاي خاصي كه دارد كاربردهاي فراواني دارد.

انواع ساندويچ پانل

ساندويچ پانل سقفي

ساندويچ پانل ديواري

ويژگي هاي هركدام از ساندويچ پانل ها با توجه به مواد تشكيل دهنده ي آن متفاوت است و اين مواد تشكيل دهنده بر قيمت ساندويچ پانل ديواري و قيمت ساندويچ پانل سقفي تاثير مستقيم دارد. تنوع در توليد اين سازه، كاربردهاي متنوع نيز ايجاد نموده است.

 

ضخامت ساندويچ پانل

جنس ورق رو / ضخامت mm / طرح

جنس ورق زير / ضخامتmm / طرح

كد

4 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

4 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

5 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

5 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

6 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

6 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

8 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

10 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

10 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

12.5 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

12.5 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

15 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

5 cm پيچ مخفي

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

5 cm پيچ مخفي

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

4 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

4 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

5 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

5 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

5 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

6 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

6 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

8 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

8 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

10 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

ويژگي هاي ساندويچ پانل

• كاهش قابل توجه در زمان و هزينه ساخت سازه ساندويچ پانل
• نصب سريع و آسان ، عدم نياز به قالب بندي
• عدم قابليت اشتعال به دليل ضد حريق بودن
• مقاومت در برابر زلزله و آتش سوزي و وزش باد
• سازگاري با محيط زيست و قابليت اتصال به سازه فلزي و غيره

ساندويچ پنل از دو لايه ي بيروني فولادي تشكيل شده و هسته داخلي آن كه فومي عايق است از مواد پليمري ايجاد شده است. فولاد به كار رفته در ساندويچ پانل از ورق گالوانيزه، ورق آلوزينك، ورق آلومينيوم تهيه مي شود كه استفاده از هر كدام از اين ها در ساندويچ پانل به دليل وارداتي بودن در تعيين قيمت ساندويچ پانل نقش دارد.

گفتني است كه قيمت پانل آلوزينك با قيمت ساندويچ پنل گالوانيزه و قيمت ساندويچ پانل آلومينيوم برابر نمي باشد.

هسته ي مياني ساندويچ پانل از تركيب موادپليمري بوده  كه اين تركيبات، فوم پلي يورتان، پلي استايرن، پشم سنگ، پشم شيشه و فوم xps  مي باشد. هر كدام از  فوم هاي نام برده شده خاصيت و كاربرد مخصوص به خود را دارد.
براي ثبت سفارش و كسب اطلاعات دقيق راجع به ساندويچ پانل، انواع ساندويچ پانل، نصب ساندويچ پانل و موارد كاربرد آن و... مي توانيد با كارشناسان وب سايت http://panelmammutco.com در تماس باشيد و از قيمت روز ساندويچ پنل مطلع شويد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۵:۰۱ | hami
ساندويچ پانل ، ساندويچ پانل ديواري ، ساندويچ پانل سقفي ، قيمت ساندويچ پانل ، نصب ساندويچ پانل ، انواع ساندويچ پانل ، كابرد ساندويچ پانل،

ليست قيمت ساندويچ پانل

ليست قيمت ساندويچ پانل price list

 

قيمت ساندويچ پانل(پنل) ها بر اساس نوع ورق به كار رفته، نوع عايق مورد استفاده، ضخامت و ميزان فشردگي عايق تعيين مي گردد.عايق مورد استفاده  در توليد ساندويچ پانل(پنل) ها پشم سنگ، پلي استايرن و پلي اورتان مي باشد. امروزه در صنعت ساخت و ساز، عايق پلي اورتان به دليل سبك بودن، مقاومت در برابر صدا، سرما و گرما،حرارت و برودت بسيار مورد استفاده قرار گرفته است. ورق هاي به كار رفته نيز ار جنس گالوانيزه(فولاد مباركه)، آلومينيوم و آلوزينگ(آلياژ آلومينيوم و روي) مي باشد. ورق گالوانيزه به دليل قدرت رنگ پذيري پايين، و ورق آلومينيوم به دليل مقاومت كم و نرم بودن جنس فلز، در برابر ورق آلوزينك از كيفيت پايين تري برخوردار مي باشد

ورق آلوزينك شركت ماموت جهت توليد ساندويچ پانل(پنل) ها، از كره وارد  شده و بدليل خواص روي و آلومينيوم پوشانده شده بر روي ورق، در مواقع مخدوش شدن ورق-روي و آلومينيوم در مقابل اكسيژن  هوا بحث زنگ زدگي را منتفي مي سازد و تحت هيچ شرايطي دچار تغيير رنگ نمي شود.

 

priceimage

ليست قيمت ساندويچ پانل سقفي و ديواري


ليست قيمت ساندويچ پانل هاي ديواري و سقفي شيار دار به شرح ذيل ميباشد‌ :

ضخامت ساندويچ پانل

جنس ورق رو / ضخامت mm / طرح

جنس ورق زير / ضخامتmm / طرح

كد

4 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

4 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

5 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

5 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

6 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

6 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

8 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

10 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

10 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

12.5 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

12.5 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

15 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

5 cm پيچ مخفي

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

5 cm پيچ مخفي

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

4 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

4 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

5 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

5 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

5 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

6 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

6 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

8 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

8 cm

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

آلوزينگ / 0.5 / شياردار

ساندويچ پانل ديواري

10 cm

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

گالوانيزه / 0.5 / شياردار

ساندويچ پنل سقفي

قيمت ساندويچ پانل ها بر اساس نوع عايق به كار رفته، جنس و ضخامت ورق و مقدار مورد نياز تعيين مي گردد. براي مشاوره در ارتباط با نوع پانل هاي مورد نياز بنا به كاربرد پروژه با واحد فروش تماس بگيريد. 44030415-021

ليست قيمت ساندويچ پنل اتاق تميز


ليست قيمت ساندويچ پانل هاي اتاق تميز (Clean room) به شرح ذيل ميباشد‌ :

ضخامت ساندويچ پانل

جنس ورق رو / ضخامت mm / طرح

جنس ورق زير / ضخامتmm / طرح

كد

4 cm

آلوزينگ / 0.6 / صاف

آلوزينگ / 0.6 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

5 cm

آلوزينگ / 0.6 / صاف

آلوزينگ / 0.6 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

6 cm

آلوزينگ / 0.6 / صاف

آلوزينگ / 0.6 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

4 cm

آلوزينگ / 0.7 / صاف

آلوزينگ / 0.7 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

4 cm

گالوانيزه / 0.7 / صاف

گالوانيزه / 0.7 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

5 cm

آلوزينگ / 0.7 / صاف

آلوزينگ / 0.7 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

5 cm

گالوانيزه / 0.7 / صاف

گالوانيزه / 0.7 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

6 cm

آلوزينگ / 0.7 / صاف

آلوزينگ / 0.7 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

6 cm

گالوانيزه / 0.7 / صاف

گالوانيزه / 0.7 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

8 cm

آلوزينگ / 0.7 / صاف

آلوزينگ / 0.7 / صاف

ساندويچ پنل سقفي

8 cm

گالوانيزه / 0.7 / صاف

گالوانيزه / 0.7 / صاف

ساندويچ پانل ديواري

قيمت ساندويچ پانل ها بر اساس نوع عايق به كار رفته، جنس و ضخامت ورق و مقدار مورد نياز تعيين مي گردد. براي مشاوره در ارتباط با نوع پانل هاي مورد نياز بنا به كاربرد پروژه با واحد فروش تماس بگيريد. 44030415-021

ليست قيمت پانل ساندويچي دورو نايلون

 


ليست قيمت ساندويچ پانل هاي دو رو نايلون به شرح ذيل ميباشد‌ :

ضخامت ساندويچ پانل

جنس ورق رو / ضخامت mm / طرح

جنس ورق زير / ضخامتmm / طرح

كد

4 cm

نايلون / - / صاف

نايلون / - / صاف

ساندويچ پانل ديواري

5 cm

نايلون / - / صاف

نايلون / - / صاف

ساندويچ پنل سقفي

6 cm

نايلون / - / صاف

نايلون / - / صاف

ساندويچ پانل ديواري

8 cm

نايلون / - / صاف

نايلون / - / صاف

ساندويچ پنل سقفي

10 cm

نايلون / - / صاف

نايلون / - / صاف

ساندويچ پانل ديواري

12.5 cm

نايلون / - / صاف

نايلون / - / صاف

ساندويچ پنل سقفي

15 cm

نايلون / - / صاف

نايلون / - / صاف

ساندويچ پانل ديواري

قيمت ساندويچ پانل ها بر اساس نوع عايق به كار رفته، جنس و ضخامت ورق و مقدار مورد نياز تعيين مي گردد. براي مشاوره در ارتباط با نوع پانل هاي مورد نياز بنا به كاربرد پروژه با واحد فروش تماس بگيريد. 44030414-021

 

قيمت روز ساندويچ پانل ماموت:

به دليل نوسانات بازار امكان ارائه قيمت روز ساندويچ پنل هاي ماموت وجود نخواهد داشت جهت دريافت قيمت پانل با بخش پشتيباني در تماس باشيد.

 

قيمت هر متر مربع ساندويچ پانل:

قيمت پانل هاي موجود در بازار بر اساس متر مربع محاسبه خواهد شد و عوامل مختلفي در تعيين آن تاثير گذار هستند.

از جمله اين موارد ميتوان به متراژ و مساحت پروژه و همچنين نوع پانلي كه بايد نصب شود اشاره كرد.به عنوان مثال در صورتي كه پروژه سردخانه باشد به دليل تخصصي و همچنين تضميني كه ارائه ميشود قيمت پانل و همچنين اجرا و نصب بالاتر خواهد بود.

 

ليست قيمت نصب ساندويچ پانل ديواريقيمت هر متر مربع ساندويچ پانل سقفيقيمت ساندويچ پنل سردخانه اي شركت ماموتتعرفه ساندويچ پانل دست دومفروش ساندويچ پانل شركت ماموتهزينه نصب ساندويچ پنل قيمت روز ساندويچ پانل ارزانليست قيمت پانل ساندويچيقيمت پوشش ديوار و سقف

ادامهـ مطلبـ
| ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۴:۴۰ | hami
ساندويچ پانل ، ساندويچ پانل ديواري ، ساندويچ پانل سقفي ، قيمت ساندويچ پانل ، نصب ساندويچ پانل ، انواع ساندويچ پانل ، كابرد ساندويچ پانل،

كاميونت الوند

كاميونت الوند سايپا ديزل

كاميونت سايپا ديزل يكي از معتبر ترين برندهاي موجود ماشين آلات سنگين كشور مي باشد كه در تناژهاي باري مختلف توليد و روانه  بازار مي شود. سايپا ديزل امروزه با تنوع محصولات و با عرضه كاميون در تمامي بخش‌هاي سبك، متوسط، نيمه‌سنگين و ‌سنگين در بيش از ۳۵ مدل و همچنين انواع تريلر و اتاق بار، با سربلندي قادر به پاسخگويي نيازصنعت حمل ونقل جاده اي و جلب رضايت رانندگان كاميون شده است.

گفتني است، شركت سايپاديزل، در حال حاضر با همكاري تنگاتنگ با شركاي تجاري خود نظير: ولوو، دانگ فنگ، فوتون و ... در تمام رده هاي كاربري داراي محصولاتي متنوع و همگام با آخرين تكنولوژي روز دنيا مي باشد.كاميونت فوتون يكي از بهترين محصولات سايپا ديزل مي باشد كه با نام تجاري الوند در بازار حمل و نقل جاده اي مورد استفاده قرار ميگيرد. كاميونت فوتون جزء سري جديد محصولات گروه خودروسازي سايپا در شركت سايپا ديزل مي باشد كه با در بر داشتن امكانات جديدي همچون GPS سعي در بالا بردن سطح رضايت مشتري را دارد كه توانسته نيز به آن دست يابد.

شركت فوتون يك شركت خودروساز در زمينه  ساخت انواع كاميون مي باشد كه در سال۱۹۶۶ موفق گرديد به عنوان  يك شركت خوردوساز فعاليت خود را آغاز كند. در تاريخ ۹ سپتامبر سال ۲۰۰۳ موافقت‌نامه همكاري ميان دو شركت فوتون و دايمر كرايسلر به عنوان بزرگ‌ترين شركت جهاني در زمينه خودروهاي تجاري، منعقد گرديد. اين حركت در صنعت خودروهاي تجاري، توسعه و همكاري دو شركت بوده  و لذا اين حركت تجاري منجرب آن شد كه شركت فوتون در عرصه بين الملل بسيار بدرخشد.

در سال ۲۰۰۴ شركت فوتون با جاي گذاشتن بهترين ركورد در تاريخ فعاليت‌هاي خود، به عنوان بزرگ‌ترين شركت توليد كننده خودروهاي تجاري به لحاظ ميزان توليد و دومين شركت چيني به لحاظ ميزان فروش معرفي شد.كاميونت سايپا ديزل در دو تناز باري كاميونت الوند ۶ تن و كاميونت الوند ۸ تن توليد و به فروش مي رسد.

كاميونت الوند ۶ تن سايپا ديزل

كاميونت الوند۶ تن  در دو مدل خوابدار و بدون خواب توليد و عرضه بازار مي شود. كاميونت الوند ۶ تن خوابدار با موتوري قدرتمند ۱۴۵ اسب بخار و مجهز به ۴ سيلندرو حداكثر گشتاور ۴۵۰ نيوتن متر در دورموتور۱۲۰۰، حجم موتور ۳/۸ ليتر، ظرفيت روغن ۷/۲ ليتر،گيربكس ۶ دنده جلو به همراه يك دنده عقب. كلاج تك صفحه اي هيدروليكي از نظر كيفيت و فني و قابليت‌هاي خارج از جاده حرفي در آن نيست و در اين زمينه‌ حمل ونقل دورون شهري يك خودروي تمام عيار محسوب مي‌شود.

 

 مشخصات و  امكانات كاميونت الوند ۶ تن (فوتون)

 

 • وزن خالص كاميونت الوند ۲۷۰۰ كيلوگرم بدون اتاق بار
 • وزن ناخالص مجاز تا ۶٫۵ تن. تعليق جلو و عقب فنر برگي
 • قدرت موتور :۱۴۵ اسب بخار
 • گشتاور : ۴۵۰ نيوتن متر
 • ترمز دو مداره بادي مجهز به ABS و خفه كن
 • سايز چرخ ها ۷٫۵R16
 • فرمان هيدروليك
 • تاخوگراف
 • كولر
 • قفل مركزي
 • GPS
 • شيشه بالابر برقي
 • باك آلومينيومي ۱۲۰ ليتري
 • استاندارد آلايندگي يورو ۴ مجهز به مخزن ادبلو ۱۴ ليتري
 • تك كابين

 

كاميونت الوند ۸ تن

كاميونت الوند ۸ تن محصول ديگر سايپا ديزل مي باشد كه با بهره مندي از به روز ترين تكنولوژِي هاي روز دنيا جز معدود كاميونت هاي موجود در بازار مي باشد كه عملكرد عالي داشته است بطوري كه ميتوان گفت اين كاميونت سايپا ديزل در مسافت هاي طولاني و حمل بار هايي با تناژ بالا به درستي عملكرده و قابل اطمينان براي هر راننده اي مي باشد.

با در نظر گرفتن قيمت پايه كاميونت سايپا ديزل ، مي‌توان گفت اين كاميونت كاملا ارزش مبلغ پرداختي را دارد و در اين كلاس، شما نمي‌توانيد كاميوني با قيمت كمتر پيدا كنيد. شركت سايپا ديزل با هدف نمايش پيشرفت هاي كشور در امر خودروهاي  باري درون شهري و دستيابي هرچه بيشتر و بهتر آنها به استانداردهاي روز اروپا، اين نوع از كاميونت هاي فوتون را مونتاژ و توليد كرده است.

مشخصات و امكاتات كاميونت الوند ۸ تن سايپا ديزل

 • طول كاميونت الوند خوابدار :۶۷۲۵
 • وزن مجموع ناخالص : ۸۵۰۰
 • نوع موتور :zf6s5000
 • استاندارد آلايندگي يورو ۵
 • قدرت موتور: ۱۵۵ اسب بخار
 • گشتاور :۵۰۰ نيوتن متر
 • صندلي دو نفره شاگرد
 • دنده پنج
 • قلاب يدك كش
 • چراغ مه شكن جلو و عقب
 • شيشه بالابر برقي

 

 

اگرچه طراحي بدنه، شاسي، موتورها، و قيمت كاميونت الوند بهترين سلاح‌هاي سازنده براي مبارزه با رقبا هستند، اما كيفيت بالا طراحي داخلي و هندلينگ مناسب بزرگترين نقاط قوت اين كاميون به شمار مي‌روند. كاميونت الوند با كاربري هاي مختلف همچون تانكر آب ، باري فلزي ، مسقف چادري ، يخجال ، خودرو سوار، زباله كش و انواع كاربري هاي مخصوص با شرايط عالي فروش اقساطي كاميونت الوند در گروه صنعتي سايپا ديزل به فروش مي رسد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۸ دى ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۰:۳۰ | hami
كاميونت الوند،
سئوشو
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان